18 października 2018

Dla Partnerów

Karierosfera to największy w Polsce konkurs wiedzy biznesowej dla studentów.

Podejmij współpracę przy organizacji tegorocznej edycji.
Oto kilka powodów, dla których warto:

Ogólnopolska kampania informacyjna
i marketingowa

Karierosfera realizuje działania promocyjne na uczelniach wyższych na terenie całej Polski. Dzięki temu możemy zapewnić partnerom efektywną promocję oraz okazję do kontaktu ze studentami, którzy interesują się konkretną dziedziną.

Okazja do realizacji działań CSR

Współpraca ze środowiskiem akademickim podczas organizacji projektu oraz oferta zdobycia cennego doświadczenia na stażu, nie tylko buduje pozytywny wizerunek marki wśród studentów, ale też daje okazję do wzmocnienia działań społecznej odpowiedzialności firmy.

Rzetelna selekcja

Dzięki swojej trzyetapowej formule, Karierosfera zapewnia skuteczną selekcję uczestników. Partner ma wpływ na wygląd drugiego i trzeciego etapu. Pozwala to na dokładne sprawdzenie każdego kandydata, co z kolei przekłada się na wybór laureata wpisującego się w poszukiwany profil pracownika.

18 lat doświadczenia

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 20-letniej działalności, Stowarzyszenie Studenckie Wiggor – organizator Karierosfery - cieszy się opinią odpowiedzialnego i sumiennego partnera. Nasz konkurs realizowany jest już od ponad 18 lat, podczas których dokładamy wszelkich starań, aby realizacja projektu przyniosła wymierne i obopólne korzyści.

Elastyczne warunki

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Każda firma, która wyraża chęć dołączenia do grona partnerów, może wybrać lub zaproponować formę wsparcia. Koordynator ds. Kontaktów Zewnętrznych z chęcią pomoże wybrać lub stworzyć dogodną opcję.

Poprzednia edycja w liczbach

0
Sztuk gadżetów promocyjnych
0
Największy uzyskany zasięg organiczny
0
Polubień na Facebooku

Co roku współpracujemy z renomowanymi firmami.
Dołącz do grona marek, które nam zaufały.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przedstawimy warunki współpracy.

Anna Zdyb
Koordynator ds. Kontaktów Zewnętrznych
anna.zdyb@wiggor.pl
697 960 906